O mnie

Kim jest JOSKA?

Strategiem w dziedzinie marketingu, Project Managerem i…


Analitykiem z krwi i kości. Dobrym psychologiem, który naprawia
i wspiera marketingowe działy. Ekspert z ponad 15-letnią praktyką oraz wiedzą teoretyczną w temacie budżetowania i planowania marketingowego, analizy rynku oraz marketingu internetowego i kreacji wizerunku firmy. Pasjonatka wszelakich zagadnień związanych z wdrażaniem inwestycji w przedsiębiorstwach, poszerzająca swoje doświadczenie i wykształcenie o nowe wyzwania, obecnie IT Project Management. Posiadająca głęboko rozwiniętą umiejętność komunikacji, zdobytą również w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, umożliwiającą prowadzenie efektywnych procesów rekrutacyjnych.
Zdobytą fachową wiedzę, systematycznie wzbogaca o doświadczenie wynikające z prowadzenia własnej firmy, jak również pracy na etatach w dużych firmach produkcyjnych branży przemysłowej
i farmaceutycznej. Wszystkie pomysły i strategie jakie tworzy, mają początek w jej głowie. W miarę rozwoju projektów, wdraża na każdym etapie wysokiej klasy specjalistów, którzy wspierają ją w realizacji. Są to agencje reklamowe, interaktywne, eventowe, freelancerzy, graficy, copywriterzy, programiści i każdy, kto posiada potrzebne i sprawdzone umiejętności do wykonania danego przedsięwzięcia. Ważnym elementem jej działalności są również badania rynkowe i ich analiza oraz usługi consultingowe. Pomaga zoptymalizować wydatki marketingowe do uzyskanych efektów. Maksimum korzyści przy odpowiednim nakładzie finansowym.


Laureatka nagrody ACANTHUS AUREUS 2019 za realizację strategii marketingowej.
Członek PKB.